kollina Creative Commons License 2006.11.02 0 0 71528
Ez teljesen páciens és pszicho függő. Szerintem kelleni biztos nem kell. Van aki nem is érez semmit. Na meg a kora terhes tünetek (mellfeszülés, hasfeszülés, fájdogálás, stb.) és a menzi tünetek nagyon egyformák, így nem nagyon érdemes ezen izgulni.

Én az első alkalommal szintén kerestem magamon a tüneteket, de semmit nem éreztem a 6. hét végéig. Igaz, a vérvétel előtt csináltam tesztet és az két csíkos lett, amit a vérvétel eredménye meg is erősített. De mivel semmit nem éreztem, sokat izgultam az uh-ig, hogy biztos ott van-e a baba. A 6. hét végétől kezdve viszont minden napot végighánytam a 13. hétig. Másodszor már a beültetés napja utáni 13. napon (onnan tudom, hogy másnap mentem 14. napi vérvételre) rosszul lettem egy bávásárlás során, de mivel kicsit taknyos voltam és nagyon meleg volt a boltban, azt hittem e miatt van. Csak utólag derült ki, hogy más is közrejátszott. :) Meg volt 1-2 olyan nap a beültetés utáni héten, amikor kicsit görcsölt a hasam, de csak 1-2 percig. E miatt meg egyáltalán nem is reménykedtem semmiben. Igazi kismama tüneteket a 6. héten éreztem szintén, hányinger formájában. Közte semmit nem vettem magamon észre. A mellem soha nem feszült, pedig a beültetés után mindig ebben kerestem a jelet.

Előzmény: pandus+ (71527)