fecskea Creative Commons License 2006.11.01 0 0 216

Na most mondhatnám azt, hogy a dolog matematikai része engem már több évtizeddel ezelőtt sem érdekelt nagyon, most sem, a következtetést pedig matematika nélkül is megértem. (Meg gyakorlom)

 

A számszaki hiba nyilvánvaló, de  a mondandóm többi része talán megállja a helyét.

Ha jól gondolom (van vagy húsz éve, hogy Flektogon volt a kezemben, mármint kisfilmes) arra emlékszem, hogy a 4/20-as és a 2,8/20-as ugyanolyan-forma tömegűek lehettek. Namost ha az egyik MC-s is volt, a másik pedig nem, akkor ugyanolyan tömeg (forma) mellett továbbra is kételkedő vagyok, hogy az 1 FÉ-kel erősebb lencse törvényszerűen jobb is.

A tesztek (főleg a széleken) talán eligazítanak.

 

Vagy ebben is tévedek, kedves topik-társaim?

 

(nem iszik netezés előtt törkölyt, még akkor sem, ha vendégei jönnek, mert marhaságokat ír majd - mosoly)

 

 

Előzmény: Toro Rosso (215)