ciklamen777 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 18

Nem tudom észrevettétek-e,hogy ha a jeles kormányfő,-aki mellesleg egy rossz ripacsnak sem felelne meg- megszólal,vagy végnélküli" beszédeket"mond,akkor sem mond semmit.Se füle,se farka!Nem tudod,miért beszél egyáltalában és mi a beszéd tartalma és célja.Szerintem a nagy semmi.Ez a képződmény olyan nárcisztikus lény,aki csakis és mindenek felett önmagát imádja,ezen kívül senkit.Két dolog vezérli az életét:

1.Határtalan önimádat,mérhetetlen szereplési vágy,(egy természetes mozdulata sincs,csak pózok sorozata.)

2.Határtalan gyülölet O.V.iránt (és mérhetetlen írigység,hogy nem tudja legyőzni).

Ez a harc élteti.Ha a gyerekei érdekelnék,akkor az ő védelmük érdekében már régen abba kellett volna hagynia a politikát,ez nem neki való.Akkor mehetnének a gyerekek nyugodtan sétálni az utcán,-mert ezt fájlalja-,csak azt nem veszi tudomásul,hogy a jó édesapjuk miatt gunnyaszthatnak otthon,pedig a gyerekek vétlenek.Apuka az oka mindennek,mert senkire sem hallgat,mert ő élet és halál ura(Néró effektus).Egyetemi tanára is azt mondta neki,hogy "csak soha ne foglalkozzon pénzzel és politikával az életében"-olvastam valahol.Hát rajtunk csattan az egész zaklatott,zavaros,elmebeteg lényének minden megnyílvánulása."Ezt megcsíptük,Oszi!!!"(a Bors c. filmből idéztem,ha valaki nem ismerné.)Van kiút ebből a kilátástalanságból szerintetek?Azt azonban borítékolom,hogy egyszer még a Hárshegyen fogja végezni.(Lásd.:Border line szindróma;utána lehet nézni orvosi könyvekben,vagy az interneten!)