zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 220

Egyszer, amikor kicsi voltam, az oviban rajzolgattam... Már akkor éreztem, hogy nagyon kell, de inkább visszatartottam... hirtelen rámjött egy erős vizelési inger és négykézláb kezdtem a wcig mászni... A wc előtt fel kellett állnom és gondoltam, beengedek egy cseppet, hogy tudjak még egy picit menni a wcig és a kis csepp helyett az egész befolyott...

Egyszer játszottam nagyban és már nagyon kellett, de nem törődtem vele... aztán, amikor utolsó pillanatok voltak, elindultam a WC felé... útközben minden bajom volt, a kezemet a két lábam közé raktam, lábaim keresztbe lassan jártam... Alig bírtam menni, úgy kellett pisilnem... Út közben befojott egy pár csepp... Aztán hirtelen megálltam és éreztem, hogy moccanni se bírok... Próbáltam elmozdulni, de nem ment... mintha odaragasztottak volna... és akkor  hirtelen sugárban elkezdett ömleni belőlem a pisi.

A harmadik 9 éves koromban volt. Egy barátnőmmel lent voltunk a játszón és úgy elrepült az idő, úgy belemerültem a játszásba, hogy későn jöttem rá, hogy majd bepisilek... Szóltam is a barátnőmnek, hogy menjünk fel a lakásukba, mert bepisilek... Szép lassan elindultunk a ház felé... a hólyagom beszült, járni is alig tudtam, a szoknyám szélét szorongattam... "sssssssssssssss" a barátnőm ezt mondogadta folyton és csikizett, amíg oda nem értünk... Amikor a bejárathoz értünk, úgy megcsikizett, hogy azt hittem, befolyik az egész... A liftbe beszállva megnyomta az összes gombot 1-10ig(Ők a 10.en laknak) és azonnal elkezdett csikizni és nyomni na hólyagom,közben "psssss" hangokat adott ki... A 10.en éreztem, hogy a sok ingerlés miatt nem bírom tovább, a hólyagom feszült az ingerek egyre gyakoribbak voltak a pisi majd befolyott... A 10.en a barátnőm úgy tett, mint akinek nincs meg a kulcsa, de csak viccből;nem vette elő... Aztán egy 5 perc múlva elő vette és a helyes kulcson kívűl a 25 kulcsot betette a zárba.... nagyon, de nagyon kellett pisilnem... Rámjött egy inger és érezhtem, hogy pár csepp pisi a lábamra pottyan... aztán a lábszáraimon elkezd folyni és szépen sisteregve a padlón köt ki... A Barátnőm meg csak állt és bűnbánóan nézett rám... Nem akarta, hogy bepisiljek, nem hitte, hogy télleg nagyon kell... Mind a ketten sírva fakadtunk...