irene44 Creative Commons License 2006.10.21 0 0 1230
Kedves Társalgók!

Végigolvastam szinte az egész topicot és tetszik a téma. Az utóbbi viták azonban elviszik a témáról a figyelmet. Én azt gondodlom, hogy ezen a lapon azért van sok-sok téma, hogy mindenki a neki tetsző témába folyhasson bele. Lehet valakinek bármely témáról ellentétes véleménye, de nem szükséges kifejteni, mert itt a téma kedvelőinek kellene eszmét, tapasztalatot cserélni.
Bocsánat Mia, de így egyszuszra olvasva már a te személyes problémád vitatása is soknak tűnik. Talán nyitni kellene egy tanács kérő topicot....

Bocsánat, nem akartam megsérteni senkit!

Én azt hiszem, hogy szerelem megléte mellett is működhet az, hogy izgat ha a páromat szeretkezni látom. Tudom, hogy fordítva is így van nálunk. Sőt, azt sem mondom, hogy nem fájdalommal vegyes a dolog, de hatalmasakat tudok élvezni, mikor a párommal szeretkezem és felvillannak azok a képek, ahogyan egy egy másik nőt dugott.
Nyilván nem vagyunk egyformák de nálam ez így működik. És miután az emberek érzései különbözőek, ebben nem lehet axiómát felállítani. Ne is akarjon senki, hiszen magyarázhat az ember a süketnek a zenéről...