PrInCe Creative Commons License 2006.10.20 0 0 71

Időnként eszembe jut valami mindig.

Amikor a klasszikus kategóriába neveztek a résztvevők, akkor hova neveztek?

Én azt gondolom hogy gyalogosként szándékoztak indulni. Én is igy tettem. Viszont az hogy év közben kiderül hogy többen nem igy gondolták az eleve rontott a gyalog teljesítők esélyét. Ezt v.gyongyi is megfogalmazta. Kérdezem én, ez így tisztességes? Mert én eztán sem fogok futni emiatt. Inkább elindulok jövőre a terepfutóban. Szomorú lennék ha ez az egész bajnokság kudarcba fulladna, mert szerintem nagyon jó csapat alakult a résztvevőkből, és jó lenne ha ez bővülne. Bár jelen körülmények között megértem ha nem igy lesz. A szigethalmi csapatból többekkel jó a viszonyunk, az alföldieket ennyire nem volt lehetőségem megismerni, de tudom hogy ők is rendkívüli emberek, még ha több dologban nem is értünk egyet.

Hiányozna nekünk is ez az egész.

Én, itt és most azt szeretném kérni az idén indultaktól, hogy ne tegyük azt hogy jövőre nem indulunk, mert igy hiábavaló ez a topik is, és ez nem lesz megoldás a problémára. Ugyanis ha nincs induló, nem kell semmit megoldani. Át kell vészelni igy az átmeneti időszakot. Bár lehet hogy ez mégsem jó, mert akkor "odafent" azt gondolják hogy minden rendben van, és hiába lennének az erőfeszítéseink. Ebben kissé tanácstalan vagyok.

Egy biztos. A november 12-i ülésre minél többünknek el kell menni!