cren Creative Commons License 2006.10.20 0 0 591
"Elképesztő micsoda hatással vannak a min elnökök a népre."

Tényleg!

Illusztrációképpen itt egy hozzászólás a "Trefort Ágoston Gimnázium is, Budapest" c. topikból, elsősorban a te, másodsorban mindenki okulására:

"kedves Hermione, bocs b+. de tényleg bocs.
amúgy meg egyrészt szvsz a beszédstílusomat NEM ismered, esetleg az írásstílusomból kaptál egy kis ízelítőt.
másrészt 13 múltam, szóval közel jársz az igazsághoz. ha a tasztalon egy cseppet mélyebben körülnézel, akkor láthatod, h repked egy-két bazdmeg (és mutánsai), :-)-val pláne... és NEM elsősorban a -15 évesektől. írhatnám, h annak idején az OVi is azzal került egy kissé közelebb hozzám, h egy méretes 'basszameg... a kurva életbe'-t eresztett el a kézis lányok olimpiai meccsén, premierplánba. olyan bizalmasan emberi. de NEM írom :-)
harmadrészt ha VÁ volt számodra a sirály [asszem siralmas tapasztalatainkról lent írtam], akkor ótvar sz@r tanáraid lehettek, ezért külön sajnállak. bár a tanítás színvonala ezek szerint magyarázója lehet annak az esetleges 40valahanyadik felvételis helynek amiről alant szó volt... ha jól tudom az én időmben ez a helyezés még bőven a 10. hely alatt volt."



A hsz dátuma: 2000.10.20

Ki is volt az a kib@szott minelnök, aki éppen akkor taszajtotta erkölcsi romlásba a népet?
Előzmény: Törölt nick (588)