Nandesz2 Creative Commons License 2006.10.17 0 0 12
Nos, ez a topik kifejezetten alkalmas arra, hogy lovagoljunk a Taurus-e a 1047-es témán... Már várom az idézést, hogy beperelt az ÖBB, mert le mertem Taurusozni egy 1047-est.
Legalább több hely marad a fontos témáknak a többi topikban...