Nandesz2
2006.10.17
|
|
0 0
12
|
Nos, ez a topik kifejezetten alkalmas arra, hogy lovagoljunk a Taurus-e a 1047-es témán... Már várom az idézést, hogy beperelt az ÖBB, mert le mertem Taurusozni egy 1047-est. Legalább több hely marad a fontos témáknak a többi topikban... |
|