Teszek fel pár képet ezekről a Német mozdonycsodákról meg a kocsikról:)
Elösször is a Taurus mivel ő is Német:)
Másodszor a *zar Desirók:((
Harmadszor meg a friss beszerzésű Halbik. kocsik.