RCH Creative Commons License 2006.10.16 0 0 7269

Tegnap rafutottam a HBO-n a Pokember 2-re. M.J. meg mindig nem jon be nekem, de Oki doki szenzacios. Erdekes, hogy A. Molina-t mar az Indiana Jones-bol megjegyeztem magamnak, pedig eleg nyulfarknyi szerepe volt. (Tudjatok: Satipo, aki az elso resz elejen a balvanyert cserebe visszadobja az ostort.)

Viszont a pokoszton bemutatasa annyira, de annyira hianyzik nekem a mozifilmekbol... Miert nem lehetett ezt valahogy kihangsulyozni? Pl. "megremegne" a levego Pokember feje korul, mintha forrosagot sugarozna magabol, vagy ilyesmi.

Egyik-masik jelenetnel azonban csunnyan felszisszentem: Doki a vonat tetejerol eloredobja Pokembert, aki egy nemtommi (hid?) racsai kozott atrepulve eltalalja a Dokit. Vagy a vonat gyorsitott be ennyire, vagy a Doki futott elore ilyen sebesen :-)

Esetleg en neztem be valamit nagyon csunyan.

Ja es meg egy dolog: Parker M.J.-vel beszelget a csehoban, mikor berepul egy auto az ablakon. Majd labak duborgese es vegul, nagysokara valahonnan elobukkan Oki Doki. Az autot honnan dobta akkor a kirakatba? Egy masik haztomb mogul? Es ha agyonzuzza vele Parkert, akkor hogyan akarta volna megtalalni Pokembert?

Apropo duborges: Osbourne-tol milyen halkan kiosont a Doki, miutan leszallitotta Pokembert es megkapta a Triciumot. Csak a fuggony libbeneset lehetett hallani.