PalM23
2006.10.16
|
|
0 0
topiknyitó
|
Ez a topik a használt német vagonokról és vezérlőkocsikról szól. Azokról a járművekről melyeket a MÁV Zrt. vásárolt a DB-től. Akinek van bármilyen képe, információja, véleménye ezekről a járművekről az kérem jelezze a topikban! |
|