zöldkomcsi Creative Commons License 2006.10.12 0 0 663
Szemfényvesztés? persze. Elősször miért nem készít pl. kazánt központi fűtéshez?
Nyilván az autó sőt a személyautó az ami azonnal felizgat mindenkit. Azt hiszik, hogy ha tényeg lehetne az autót hajtani vízzel vagy levegővel akkor olcsóbban autózna. Nyilvánvaló, hogy az ilyen autókra azonnal kivetnének valamilyen adót. Volt ilyesmi, nagyon régen a gázolaj harmadába került mint a benzin, volt viszont az ún. dízel adó, évi 50 000 km körül volt nullán a dízel autós a benzinhez képest.

Egyébként atv-ben bemutatott ez a Spanyol Zoltán valami pisztoj féleséget, amibe vizet öntött és lángvágóként működött. Az a probléma, hogy bele volt vezetve egy jó vastag elektromos kábel is. Elmennék megnézném mivel fűti a házát, vagy csak úgy messziről, högy van e rajta kémény...

Gyerekkoromban (40 évvel ez előtt) azt hittem ez idő tályt már minden csupa tudomány, hű de okos emberek stb...
Hogy csak így itthon lesz számítógépem, arról nem is álmodtam. De arra se gondoltam, hogy vízhajtású autók, bioenergia, kézrátétel, csodaszerek, kuruzslók, sarlatánok úton út félen... hát itt valamit nem értek.
Előzmény: sensei47 (662)