Vikta8 Creative Commons License 2006.10.09 0 0 72

sziasztok,

ide is bemásolom hátha itt kapok választ.

ahova tudok írni ott pang a topik, amely topik "él" oda meg nem tudok írni.

üdv: Viki

 

 

sziasztok,

a kérdésem másik topikba tartozna de oda nem tudtam írni. Átfutottam pár topikotokat de még nem találtam választ.

milyen vegetáriánus és vagy reform szakácskönyvet ajánlotok? és mit nem?

nem vagyok vegetáriánus csak 2 hónapja nem eszem húst ezért kellene a húsmenetes szakácskönyv. másrészről meg 2 évig nem főztem és kijöttem a gyakorlatból nehéz újra kezdeni...

köszönöm: Vikta