Törölt nick Creative Commons License 2006.10.04 0 0 65

Szia!

szerintem is fontos lenne kizárni az izom-csont-porc és ínsérülést. Aztán kellene egy neurológus is, aki pontos diagnózist állíthatna fel. A nyaksérülést, húzódást nem szabad félvállról vennik, ha esetleg az van. Rendes csontkovács egyébként se ropogtat meg addig, amíg veszlyes lenne. De ha ezek kizárva, szerintem senki se tud úgy segíteni, mint egy jó csontkovács, mondjuk szvsz akkor is kell legalább 3-4 hét a baleset után, mert ilyenkor az izmok és inak kisebb sérüléseket is szenvednek, amelyeknek regenerálódni kell. Nekem 5 hónapja volt balesetem, egy hétig fel se tudtam kelni, pedig semmim se tört el. 3 hónappal a baleset után voltam csontkovácsnál. A nyakamnál csípődött/csípődik az ideg, egyszer már "megigazították" ami megszabadított egy csomó kellemetlen tünettől (idegesség, alvászavarok, szédülés, fejfájás - ez mind lehet a nyaktól), de még nincs vége, mert nekem is zsibbad a karom még mindig - állítólag a nyaknál csípődik a kilépő ideg, sőt trombózis is volt a karomban. (Azt azért nagyon figyeljétek ti is, hogy a vérkeringés tuti rendben legyen, tessék sok folyadékot inni, és vigyázzon, éjjel ne feküdje el a karját.)

Előzmény: szivosgabriella (63)