redmiller Creative Commons License 2006.10.03 0 0 120

Kérek minden Capricornsost, aki valaha vasánapi kosárra is járt, hogy szavazzon, mondja el véleményét! Olyan elhatározásra jutottam, hogy visszavonultatom a Capris sálamat és azt szeretném javasolni, hogy a Capricorns név is vonuljon vissza. Köszönöm, hogy többé, kevésbé befogadtatok.

 

Érvek:

1.Túl sok olyan ember fúj visszafonulót, aki ebben benne volt és igazából ezek az emberek jelenteték a Capricornst.

2. Szép emlékek kötnek a társasághoz az utóbbi két évben, így megint nem lenne ugyanaz...

3. Nem tudom milyen lesz az új szezonban az új b-közép és nem szeretném leégetni ezt a nevet...

4. Tisztelem, amit elindítotatok, de a hígulás már megtörént és így, biztos nem állítható le... Lásd 3. pont

5. A Capricorns javarészt azokból állt, akik visszavonulót fújtak és a név nekik jár. Ne mossuk össze a kettőt...

6. Ha egyszer visszaakartok térni, akkor a név ott lesz!

7. Szeretem a Capricornst! Nem szívesen teszem ezt a javaslatot, de így tisztességes.

 

A TT-n továbbra is Capricorns-osként szeretnék - veletek! - részt venni.

 

 

Aki tovább szeretne szurkolni, az jöjjön és tegye! Szurkoljunk tovább a csapatért! Számolok mindenkivel, aki nem jelentett be visszavonulót. Vasárnap 17 órakor Univer B - Baja meccs! Aki tud, az jöjjön szurkolni, mert a hétfői meccsen "felspanoltuk"a srácokat! Mentek, mint a gőzgép!!! Nem véletlen, hogy 46 ponttal nyertek.

Amennyiben a Capricorns név visszavonul - sálamat meccsre nem viszem! Csak, akkor viszem, ha kéritek, hogy maradjon a név -, akkor ki kell találni, milyen néven fussunk! Javaslatokat várok.

 

Jó volt a Capricornsban szurkolni! Az én szavazatom, mivel tisztelem a társaságot, hogy vonuljon vissza a b-középből a Capricorns név.