3medve Creative Commons License 2006.09.20 0 0 262
Bocsanat mindenkitol a multkori szohasznalatert, de ez az Excel betett nekem hirtelen, nem gondoltam, hogy mas tarsasagnal is dolgozik ilyen elmebeteg beszerzo. A 211-es Ikarus utan az Optare a legrosszabb busz, amivel valaha is dolgom volt. A harmadik dobogos a Dennis Plaxton:-(.

A "frissites"-t nem tudom, ha rajtunk kivul senkit sem erdekel a dolog, akkor nehez. Talan ahogy Tiborcsik irta, az elso nyilvanos valasz utan mar nem nehez ugy: ha valaki leirja mondjuk, hogy VanHool A508, akkor guglizhat ra barki egy kepet, es ha stimmel, a tobbi kerdesre a valaszt a Gugli szinten kiadja.
Kulonben meg az elso beironak is olyan, hogy vagy latott mar hasonlot, es van ra otlete, akkor rakeres; ha meg lovese sincs, mint pl. nekem a VanHool varosi buszrol, akkor meg ugyis passz.

Talan ha a rejtvenyt hagyjuk, es ha barhol buszos korben valami ujdonsag van (uj modell, uj beszerzes a Volannal, stb.), akkor azt megtargyalhatjuk. Nagyjabol ezert raktam fel az uj iskolabuszokat is. Nekem be van rakva a kezdooldalra, latom ha uj hozzaszolas erkezik, igy tudom kovetni.

Es ha mar itt tartunk: az Enviro 300 iskolabuszokrol bovebben: http://www.alexander-dennis.com/schoolbus/index.htm

Ja, es ha valaki valahol jartaban-kelteben valami szep vagy erdekes buszt lat, akkor azt is. Ezen felbuzdulva adok egy olyan kepet, hogy ha arrol barki megmondja, milyen tipus (nem takarok le semmit, es nem torzitom), annak kulon oszinten gratulalok! Meg en sem lattam azelott ilyet, csak ut kozben lattam Wick elott (Caithness, Skocia) egy udvarban.
Előzmény: PalM23 (260)