líí Creative Commons License 2006.09.19 0 0 184

Megpróbálom kibírni. Azért muszáj megjegyeznem, hogy a VEGA Klubba egyszerűbb volt bejutni. Igaz azóta sem írtam oda egy betűt sem. :-( De bármikor megtehetem.

 

Különben azért akartam csak klubtagságit, hogy téged megvigasztaljalak az embersablonokban, hogy a legutolsó sablon azóta biztos vett már új kutyát, meg új nyakláncot.

Előzmény: tyutyus (183)