líí
2006.09.19
|
|
0 0
184
|
Megpróbálom kibírni. Azért muszáj megjegyeznem, hogy a VEGA Klubba egyszerűbb volt bejutni. Igaz azóta sem írtam oda egy betűt sem. :-( De bármikor megtehetem.
Különben azért akartam csak klubtagságit, hogy téged megvigasztaljalak az embersablonokban, hogy a legutolsó sablon azóta biztos vett már új kutyát, meg új nyakláncot. |
Előzmény: tyutyus (183)
|
|