Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.14 0 0 509

Én hiszek neked. Most jöttél a fórumra, új vagy és öszinte.

 

Szerintem senki nem mondta ebben a topikban, hogy pisztollyal kényszerítettek valakit is aláírni bármit (bár olvasgatva a külföldi híreket ilyesmi is előfordult már, öltek is már meg embert tájmseres üzletek miatt www.crimeshare.org)

 

Sőt azt sem mondta senki, hogy ne vegyél, ha valóban tudod, hogy mit veszel és meg akarod venni akkor vedd meg.

 

A kritika arról szól, hogy az értékesítés közben az eladók hazudnak. A cipős példáddal: Ha te Tisza sportcipőt akarsz venni a Nike ár tízszereséért, de közben tudod, hogy sokkal rosszabb a minősége és megveszed, lelked rajta (én ezért palimadárnak gondolnálak, de ez mindegy).

Ehelyett az értékesítők 10szeres áron adják el a Tisza sportcipőt és közben azt mondják, hogy olcsóbb mint egy Nike.

 

A time sharing igenis nagyon jó.

 

Azonkívül, hogy ezt a mantrát ismételgeted, tudnál rá valamit mondani, hogy miért is nagyon jó? Szerinted olcsóbb? Jobb minőségű? Státusz szimbólum?

 

Szerintem az itteni hozzászólók közül olyanok ellenzik ezt , akik nem tudnak üdülési jogot venni és hát ugye az irigység...

 

Szerintem az itteni hozzászólok többsége jár nyaralni. Sőt lenne 1000 Eurója is, hogy vegyen egy tájmsért (mert ennyi az ára, gondolom te sem fizettél többet), így ez az érv nem több felesleges személyeskedésnél.

Maradjunk inkább a tényeknél - le tudod írni, hogy mi is az ami olyan jó az üdülési jogban? Esetleg te hova vettél?

 

Elnézést kérek a Tisza sportcipő gyártótól

Előzmény: yoguh (506)