mikkamakka_ Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3826

"... de a latexet összekeverni a lakkal, az olyan mintah a bablevesre azt mondaná, hogy spenót... "

 

Hm... Sánta ez a hasonlat! :-))

Ránézésre nem mindig egyszerű éldául egy jó nadrágról eldönteni, hogy az lakk, latex vagy esetleg valami más...

Nem vagyok indegen nyelvekben különösen jártas, de anélkül is észreveszem, hogy a "szakportálok" :-) sokszor szándékosan összemossák a kategóriákat, különösen a lakkot, latexet és a PVC-t. Ez részben érthető is, hiszen látvány szempontjából szinte teljesen egyformák is lehetnek. A különbség akkor lesz lényeges, amikor fel is vesszük ezeket - de az már egy másik történet. Szerintem ezért nem az a gáz, ha valaki a látvány alapján összekeveri ezeket, hanem ha "rajongásával", tetszésnyilvánításával átlép bizonyos határokat.

Szerintem...

És miért sántít?

Hát azért, mert a bableves a spenóttal tökéletesen összekeverhető: így készül a spenótos bableves :-) Elfogysztása épúgy ízlés dolga, mint a divatirányzatok követése...

De próbáld csak meg összekeverni a lakkot a latexxel! (A folyékony latex és a csónaklakk nem játszik! :-)))

Előzmény: Ashton_Price (3822)