Jonahun Creative Commons License 2006.09.07 0 0 184
Hali!

Engem megyes palinak hivnak, az apukam volt kint, es kozolnom kell, hogy en is kint szulettem :) (79-es)

Sajnos elegge keson talaltam meg ezt a forumot, teljesen veletlenul, es hat apumnak sem tudok szolni, mert 98-ban autobalesetben meghalt.

Biztos vagytok paran, akik emlekeztek ra, komuves volt, 3 evre ment ki, es abban a bazi nagy 9 emeletes hodajban lakott, ahol a tobbiek is.

Van jo par kepem, meg cuccom, amik kint keszultek, haverjairol is, de en a neveket mar nem tudom...

Gondoltam, azert irok, es hallottam valami talirol, ami a nyaron volt, de foggalmam sem volt, hogy ez az A Tabor...

Most mar nem nagyon tudok talalkozni senkivel sem, azokkal sem, akikkel regebben talalkoztam amolyan csaladkozi osszejoveteleken, mint a Riegelek, en 2 honapja jottem ki Izraelbe, de a csaladom maradt a regi helyen, halasztelken.

Innen udvozlok mindenkit, elvileg a mailom publikus,ha barkinek van kepe, vagy szeretne csa irni valamit a regi idokrol :) Ha majd tudok scannelni kepeket, akkor egy parat felteszek ide is, hogy a regiek le tudjak szedni, akik emlekeznek meg a varostol kb 10 km-re levo kis fakunyhora, ahova kijartak mulani, az is megvan:)

Maradok tisztelettel, Pali

ui: bocs az ekezetek hianya miatt, itt nincs magyar billentyuzet :)