Haszika Creative Commons License 2006.09.07 0 0 88
Áh, azért ez nem így van. Íratlan szabály, hogy az NHL-ben a show része - amiben van némi igazság is, de azért túlnyomórészt nem mondható el, hogy csak brahiból csinálnák. Általában azért komoly oka szokott lenni, persze vannak balhésok, akik nem nagyon értenek máshoz, egy kisebb koccanásnál is képesek egymásnak esni, de már ez is egyre ritkább...
Előzmény: Tyuk_PÉCS (87)