peye Creative Commons License 2006.09.03 0 0 288

Nem sűllyedek a szinvonaladra, ha tudod mi az, hogy szinvonal, normális szinvonal.

Csodálkozom, hogy ennyi információból képes voltál összerakni a képet!!!!!!

Tőled ez már szinte hihetetlen teljesítmény.

Pontosan tudtuk mi van kint, csillagváltás, lányok,stb., de ésszel.

Azt is mi van a tankuszályokon.

Évekig készítettem fel őrséget, majd mint ÜTI.H., ÜTI ellenőriztem.

1983-ban fél évig ott tanultam a tűzszerész szakmát, majd a BM-nél tűzszerész technikusként dolgoztam.

Ezért pontosan tudom, hogy Ti semmiféle robbantást nem csináltatok, hacsak nem feketén!

A jobbja, akik közé Te bizonyára nem tartoztál, sofőrködött, a normálisa kijárt járőrbe robbantó gödröt ásni, és jogosan büszkék voltak rá, amit megértettem.

Már ott voltam, mikor néhány megsérült közülük, mert túl közel voltak a balesethez.

Azt hiszem, szégyelnék -pedig nem nekik kellene-, hogy közéjük tartoztál, és vered a melled semmire.

Legalább őket tisztelhetnéd, TŰZSZERÉSZ!!???

A maradék, belszolgálat, konyha munka stb., jópár tuskóból -tisztelet a kivételnek, mert köztetek is volt, nem is kevés-,  tisztest csináltak így lett alegység ügyeletes,felvezető, őrparancsnok.

Ismerve az akkori hivatásos, továbbszolgáló állományt, igen picike fiú voltál Te ott, és ezzel a mentalitással nem lehetett könnyű életed.

Hacsak nem voltál nyalógép, mert azok kivételezettek voltak, bár a tűzszerészeknél sem szerették az ilyeneket.

Neked nem mondta senki, hogy ezt a topicot bárki megnézheti, ha nem is reagál, de véleményt alkot Rólad, meg a topicról is?

Azt meg még otthon kellet volna megtanulnod, hogy ismeretlenül nem bántunk meg senkit, főleg nem idősebbeket, tapasztaltabbakat, akik tudják miről beszélnek.

Ha figyelmesen elolvasod a topic címét -bár leírnod nem sikerült helyesen, még így sem, hogy előtted van- akkor talán hosszas gondolkodás után rájössz miről szól.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (282)