Törölt nick Creative Commons License 2006.09.01 0 0 74

...nah, amit elkezdtem a núltopicban, itten folytatom...

naszóval...Eteletér...ahogy mondottam, ma szinte végig a moróczcsajszival mentem...mindig megvártam:)

...aztán...persze szintén vele voltam, mikor a sokadik körömet befejezvén az Etelére értünk, és...arra lettem figyelmes, hogy Nőerő úgy két busznyival hátrébb nyitja ki az ajtót... amint leszálltam tőle :(:(:( hallom, hogy égtelen káromkodásba kezd:D ...nemis csodálom...láttam, hogy egy ilyen csukafogta-róka-állapot alakult ki a buszok között...  persze a bajt ki más is okozhatta volna, mint egy víííírus...brrrr! Drága FLR 700 kolléga fél testtel fenn terpeszkedett a járdán, a másik fele meg totál belógott a képbe...hátrébb nem tudott menni, mert akkor szegény FLR 706-nak annyi lett volna szóval se előre, se hátra!!! ergo a morócz előtti Eta nem tudott a helyére menni, így Nőerő se. ...olyanokat dudált, meg káromkodott:D:D:D...tökre irigylem őt...persze nem azért, mert káromkodik:) aztán...ez a kérdés úgy ötpercig megoldatlan volt...aztán...valahogy a 706 kikecmergett onnan, és...aztán visszaállt minden. ...addigmeg szegény nőcike totálideg volt...rá is gyújtott:) megaztán...a végén jól kiosztott mindenkit:P

...nah, dehogy mi a fenét keresett egy vírus a járdán...nem igazán tudom:) de...vicces volt, és legalább láttam Nőerőt ilyen helyzetben is:)

...ha tudná, hogy a kolléganője szeretnék lenni:)

...458...