davodi
2006.09.01
|
|
0 0
26
|
Nagybaracska TANÉVNYITÓ A Simonyi Márton Általános Iskola, valamint a Kun László Középiskola és Szakiskola helyi tagintézménye ma 17 órakor tartja tanévnyitóját. Ezt megelőzően 16 órakor szentmisén vesznek részt a tanulók, majd a fél 5-kor kezdődő óvodai ballagás után az ötödikesek vezetik át az iskolába az új diákokat. (T. G.) |
|