davodi Creative Commons License 2006.09.01 0 0 26
Nagybaracska TANÉVNYITÓ A Simonyi Márton Általános Iskola, valamint a Kun László Középiskola és Szakiskola helyi tagintézménye ma 17 órakor tartja tanévnyitóját. Ezt megelőzően 16 órakor szentmisén vesznek részt a tanulók, majd a fél 5-kor kezdődő óvodai ballagás után az ötödikesek vezetik át az iskolába az új diákokat. (T. G.)