zsuzsa Creative Commons License 2006.08.31 0 0 52
Az elmult evekben 1 x kerestem fel a körzeti orvos, epegörcs miatt, 2 oran at vértam, mert harminc nyugdijas volt elöttem, egy része unalomüzesböl jarnak oda . Sajnos nem tudtam idöpontot foglalni, mert nem tudtam, hogy rosszul leszek. Vegül marek nospatol jobb lett es nem vartam ki a sort, elmentem dolgozni. Következö roham ejjel jött ( ügyelet - ez 1000 Ft lesz eztan ) utana ujra körzeti, mar idöpontra ( ez eztan nemistudom mennyi lesz ) ahol kiderült csak 5 het mulva van idöpont az ultrahangon , ezert hagytam a francba es elmentem privat UH-ra ( 9 ezer ) es 30 ezerer ( paraszolvencia ) megoperaltak ( ez ezutan 10 rugo lesz korhazi ellatas - nem tudom, ebböl fog kapni valamit az orvos, vagy megy bele költsegvetésbe es ezutan is kell halapenzt adnom ? )

Miert nem lehet valami bonusz rendszert kitalalni ? Ha az öreglanynak az a hobbija, hogy a körzeti orvosnal szeret üldögelni, akkor fizesse a vizitdijat, azt viszont értékelhetnék, hogy en nem jarok feleslegesen, nem szedek gyogyszert feleslegesen , nem cigarettazom stb es egy csomo penzt megsporlok nekik.