23 negedi Creative Commons License 2006.08.22 0 0 1033

OFF:

 

Akkor jó, ha WarezFan irását olvastad.

 

Arról volt szó - és hagyjuk is a témát, mert túl van ragozva igy is általam, - hogy vki egyszer azért kötött belém mert nem irtam meg egy info forrását, és ezuán mégegyszer felhozta a témát - persze már akkor amikor már régen elfelejtette mindenki... És ezután máshol is kötekedett velem párszor.

/Nem olyanról van szó aki itt, v. az "Ufókról komolyan"- ban - ahol előszőr belémkötött - sokszor előfordulna./

 

(A moderátoroktól kérem, hogy ne töröljék ezt a hsz, - emet, nem fogok többé kitérni erre a témára.) 

 

"Én bunkónak tartom azt, aki olyan törekvő, jószándékú topicolót, mint Te, üldözne."

 

Kösz, de sajnos nem hiszem, hogy olyan szuperzseni lennék. Sajnos kutató nem vagyok, csak egy egyszerű érdeklődő. Nem mindig van témám, - és szerintem sok hülyeséget is leirtam, dehát ez vagyok én, - annak ellenére, hogy sokat olvasok.

 

Egyébként azért kezdem fórumozni idén tavasszal mert sokminden érdekel, mások véleménye is érdekel, a sajátomat is le akartam irni különböző témákról, és kérdéseim is lennének, voltak, amikre már részben kaptam is választ - nem csak rejtélyes ténmákkal kapcsolatban.

 

ON

Előzmény: Törölt nick (1032)