davodi
2006.08.19
|
|
0 0
24
|
Megyei Közgyűlés ünnepi ülésén díjazottak
Király Sándor polgármesternek
Nagybaracska Község Önkormányzata
• négy cikluson át folytatott elhivatott, és lelkiismeretes polgármesteri munkásságáért,
• a dinamukisan fejlődő Nagybaracska Község fejlesztésében vállalt kiemelkedő és hozzáértő tevékenységéért,
• az önkormányzati intézmények folyamatos működtetése és felújítása érdekében folytatott fáradhatatlan és elkötelezett munkájáért,
• a Bajai Többcélú Kistérségi Társulás létrehozásában és működtetésében végzett kimagasló szakmai közreműködéséért.
Véleményem: megérdemli!
De 17 millió hitelt vettek fel a napokban. A hogyan gazdálkodik? Ha Nagybaracska dinamikus, akkor Dávod legleglegdinamikusabb. Ebben a ciklusban 200 millióval fejlesztettünk többet. Természetesen mégegyszer leírom, hogy merérdemli a Sanyi. |
|