davodi Creative Commons License 2006.08.19 0 0 24

Megyei Közgyűlés ünnepi ülésén díjazottak

 

Király Sándor polgármesternek

Nagybaracska Község Önkormányzata

• négy cikluson át folytatott elhivatott, és lelkiismeretes polgármesteri munkásságáért,

• a dinamukisan fejlődő Nagybaracska Község fejlesztésében vállalt kiemelkedő és hozzáértő tevékenységéért,

• az önkormányzati intézmények folyamatos működtetése és felújítása érdekében folytatott fáradhatatlan és elkötelezett munkájáért,

• a Bajai Többcélú Kistérségi Társulás létrehozásában és működtetésében végzett kimagasló szakmai közreműködéséért.

 

Véleményem: megérdemli!

 

De 17 millió hitelt vettek fel a napokban. A hogyan gazdálkodik? Ha Nagybaracska dinamikus, akkor Dávod legleglegdinamikusabb. Ebben a ciklusban 200 millióval fejlesztettünk többet. Természetesen mégegyszer leírom, hogy merérdemli a Sanyi.