cidri
2006.08.18
|
|
0 0
547
|
Mi lehet az oka annak, hogy nem tudok belépni, ha a bal felső sarokban lévő szövegmezőbe írom be a nicket/jelszót? Nem jelzi a rendszer, hogy rosszul írom valamelyiket, egyszerűen nem történik semmi. Ha pedig új hozzászólást nyomok, és utána innen adom meg az adatokat, akkor a hozzászólás elmegy, de változatlanul nem vagyok "belépve", ami azt jelenti, hogy nem tudok képet feltölteni, nem tudok adatokat módosítani és nem látom a zárt topikot.
Volt már ilyen gondja valakinek? |
|