erchegyia
2006.08.17
0
0
219
én nemrég vagyok túl az 5000 expón :)
Szerintem ne vidd addig sehova, amíg nem különösebben zavaró, állandó probléma. Ezzel ki fognak röhögni....
Előzmény:
marv (218)