erchegyia Creative Commons License 2006.08.17 0 0 219
én nemrég vagyok túl az 5000 expón :)
Szerintem ne vidd addig sehova, amíg nem különösebben zavaró, állandó probléma. Ezzel ki fognak röhögni....
Előzmény: marv (218)