marv
2006.08.17
|
|
0 0
218
|
Sziasztok!
Majdnem egy éves már a gépem, olyan 1300 képet készítettem ezidáig vele, és mostanában kezd rakoncátlankodni: a Scene kiválasztásakor - az OK gomb lenyomása után - , a jelenet mód átugrik egy másik jelenet módba. Ezt többször megcsinálja és mindig más jelenet módba ugrik át... csak úgy magától. Ha emlékeim nem csalnak, kétszer fordult elő ilyesmi.
Találkozott már valaki hasonló problémával? Érdemes minél előbb szervízbe loholni vele, vagy tesztelgessem még, mert lehet, hogy átmeneti zavarral küszködött szegényke? |
|