soonó Creative Commons License 2006.08.15 0 0 300
Mintha csak velem történt volna :)))))

Szintén a Difernél vásároltunk először. Pár nap alatt hiba nélkül megkaptuk az autót.

Azután vásároltunk Szekszárdon, azonos körülmények között. Ez a vásárlásom végül úgy oldódott meg , hogy bepereltük a GEMENCET , ez 30 napig tartott. Érdekes módon, amint megküldte nekik a bíróság , hogy ide az autót két nap múlva meg is kaptuk.

Nos az eljárás oka a következő : A cég csődben van óriási kiadás-kicsi bevétel. Pl. én is azért választottam őket, mert majd 2 millió Ft árengedményt sikerült kapni, a nem raktári, nem bemutató, hanem rendelésre készült autóra.
Tehát alig van árrésük, az enyémet pl. bukóval kaptam :)))

Szóval van náluk kb. 100 autó. Na ezek nem eladók, hanem mindnek van gazdája. CSAKHOGY : ezeket a Gemenc még nem fizette ki az Opelnek, így nem adhatja át.
A Gemenc viszont csak a beeső új megrendelések előlegeiből tudja a felhalmozódott autókat rendezni, és átadni.
Viszont ezek közül is azok az emberek kapják meg az autóikat AKI HANGOSABBAN KIABÁL , esetemben perel.

Engem is azzal etettek volna , hogy augusztusban megrendeltem, novemberben átvehetem. Novemberre meg is érkezett. Persze nem kaptam meg. :)))
200.000. Ft-al rendeltem meg, mondván hozomra nem fizetek semmiért / először 2 000 000-ót az egyharmadát akarták elkérni / csak mondtam hohóóó !
Novemberben elkezdtek röfögni, hogy a maradék 5xxx.xxx. Ft-ot is köhögjük be
és pár nap alatt vihetem a taligát.
Ja én meg a hülye mi ?? Majd ha látom a forgalmit, lesz péz .

Ekkor mivel ismertem az átnyomós pofájukat, nem tököltünk veszekedéssel, gyorsan per lett, és lám rögtön boldog autótulajdodnos lettem :))

Ez a GEMENC KÁJEFTÉ :))))))))))))))))

Röviden ennyi.
Előzmény: LG RH7500 (295)