3medve Creative Commons License 2006.08.11 0 0 71
Na igen, nalunk a jobb oldalon, nalatok a rosszabb, nevezzuk mondjuk balnak:-). Szigoruan politikamentesen, mert ugye ebbol adodoan a kozlekedes baloldali..... Egyebkent az ut bal oldalan torteno kozlekedes szabalyrendszere logikusabb, de amennyivel az irek technikailag rosszabbul vezetnek, annyival a magyarok agresszivebbek, es ettol meg rosszabb ott, legalabbis Pest megyeben:-(. Tavaly novemberben mentem latogatoba, Cherbourg-ban (Normandia) szalltam le a hajorol, onnan gond nelkul elvezettem kb. Biatorbagyig, onnantol meg gyilkos orultek jatszoterenek ereztem az utat. Aztan ha az ember tovabbmegy mondjuk eszak-keletre, Aszod utan megint jo.... Arrol nem beszelve, hogy a jobbkormanyos kocsival eleve hatranyban vagyok, ha nem autopalya.
Cork egyebkent (ld. 38-as hozzaszolas) Irorszag masodik legnagyobb varosa 200ezer fovel. Szoval viszonylag videki nyugalom. A 418-as nekem uj, sosem lattam "eloben", azt hiszem. Pesten jarva lattam 415-osoket, meg talan a 412 az alacsony padlos, dobozolt hernyo kullemu, de erre nem mernek megeskudni. Kulonben sem a formaja szamit, a varosi busz altalaban doboz, hanem hogy jol elferjenek benne az emberek, fel tudjon szallni az idos neni, a babakocsis anyuka es a mozgasserult utas is.
Előzmény: PalM23 (70)