vt75 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 14

voltunk ma több helyen és dél körül eljutottunk a Tunyogihoz is....nagyon ledöbbentünk, mert azt mondta, hogy a gyereknek effektive semmi baja nincsen, talán az a probléma, hogy még nem tanulta meg a hangokat felismerni és kezelni....ennek lehet oka az, hogy a mai világban van egy állandó háttérzaj, és nincs igazából csend...

végzett szubjektív hallástesztet különböző eszközökkel és bár kezdetben a gyerek tombolt (reggel óta nem evett és aludt), de majd miután anyunál megnyugodott, elég sűrűn hátrafordult a hang irányába..(a nagy kérdés már csak számomra az, hogy a gyerek a hangot hallotta, v tudta hogy ott van valaki és kíváncsi volt rá).

szóval szerinte a gyereknek nincs komolyabb baja, mondott 1-2 instrukciót, hogy mire figyeljünk oda.....

a párom teljesen és én is valamennyire össze vagyunk zavarodva....nem tudom kinek higgyjünk, mert voltunk egy harmadik helyen is, de ott meg egy harmadik verziót hallottunk, és az volt a legkevésbé tudományos, materiális értelemben...

Azt mondták még az alapítványnál, hogy a bera állítólag többek (orvosok is) szerint nem megbízható, támadják is, illetve a nála lévő siket gyerekeknek a 70%-a berán elhasalt...miután hozzájuk általad kerültem és nálad egy gyógyulás már biztos volt, így a bizalom elég nagy feléjük.....

Hát kb ennyi....

Előzmény: bozita (13)