vt75 Creative Commons License 2006.08.06 0 0 10

"mi egy olyan helyre jártunk 3 évig, ahol komplex fejlesztésben részesültünk, a mozgásfejlesztés mellett, látás-hallás-értelmi fejlesztés is volt"

Meg tudod mondani, hogy ez mit takar?

Ki végezte, hol, milyen sűrűn, kell-e beutaló? lehet-e egy idő után otthon csinálni...stb....

Mivel nem tudjuk kizárni 100 %-san hogy hardver gond lenne (= a doki nem mutatott fényképet a gyerek csigájáról illetve egy egészségesről), ezért ezt a lehetőséget sem szeretnénk kihagyni.....tényleg azt meg tudod mondani, hogy a hallással kapcsolatban mi mondja meg 100%-san, hogy hol a probléma?

(pl elkezdik a CI műtétet, és a csigához érve azt látják, hogy jé itt van elég szőr, de akkor már úgyis megcsinálják ha már itt vannak..)

tudom ez hülyeség így leírva, de tényleg nem tudom, hogy melyik vizsgálat a tuti..

A bera azt mutatja meg (szerintem), hogy nem jut el az inger az agyba/agytörzsbe, a doki meg kívülről benézve csak a dobhártyáig lát...

tehát itt szerintem lehet hw a dobhártya csiga között, a csigában (valszeg ez a leggyakoribb), illetve a idegszállal a csigától az agyba), és akkor még nem beszéltünk arról ami nálatok történt, hogy hw probléma valójában nem is volt, tehát nem volt sérült fizikailag semmi, de az úrfi agya úgy döntött, hogy nem hajlandó fogadni/feldolgozni a hangimpulzosokat, ezért a bera nem mutatott semmit....

Az értelmiségi szülőket a gyerek tényleg eltalálta, de első babának egy kicsit erősnek találom..:(( nagyon szeretnénk még több babát (+1, 2), de emiatt teljesen a padlón vagyunk...de természetesen példák tömkelegeit tudom felhozni a saját környezetemből, hogy mi ezzel a dologgal milyen "jól" jártunk másokkal összehasonlítva..pl van olyan ismerős, akinek 1x éve nem jön össze, és már lemondtak az egészről.

Előzmény: bozita (9)