Eta7-173 Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29

...valóban nagyon nehéz ezt a témát elővezetni embereknek, akik még sosem hallottak, vagy foglalkoztak az indigókérdéssel, hiszen teljesen ismeretlen és idegen számukra...

...akik ennek tudatában élnek, és tisztában vannak a minket körülvevő világ más, eddig "rejtőzködő" arculatával, nyilvánvaló, hogy ott könnyű megállnia a helyét egy magamfajtának...megértenek, tudják, miről beszélek, és megerősítenek...

én egyáltalán nem lepődöm meg, ha az emberek egyelőre zárkózottak ezen a téren, hiszen ez egy teljesen újszerű megközelítése a gyerekekkel való kapcsolatteremtésnek, a velük való bánásmódnak, és itt egy új családi paradigma bontakozik ki...

...leírtam, hogy mit éltem meg, mik történtek velem életem során, amik elvezettek idáig...én tapasztalatból beszélek, és nem az alapján, amit esetleg olvastam, vagy hallottam innen-onnan... tulajdonképpen az emberek nagyrésze elfelejti, hogy nekem személyes érdekem nem fűződik ahhoz, hogy meggyőzzem őket, azon kívül, hogy őket előrevigyem...tulajdonképpen a célja az, hogy felismerjék végre, hogy minek is a részei ők... ...úgyértem ez nem egy dolog, amit nekem mindenáron népszerűsíteni kell( jó, persze, mondom, hiszen fontos) ...azért lett ez a topic, hogy ha valaki bármikor beleolvas, már nyert rajta valamit, és elgondolkozik...

ha most nem is, akár életekkel később lesz haszna annak, hogy hallottak az indigógyerekek létezéséről...hiszen látják az emberek a problémát, foglalkoznak vele, csak éppen kevésbé befogadók erre a témára...

köszi, hogy benéztél! :)

kellemes napot!!!!

7-173

Előzmény: választásicsaló (28)