locsemege Creative Commons License 2006.08.03 0 0 266
Azért a nők is megérnek egy misét. Az egyik oldalon az elvárások listájában szerepel a "van autója" kritérium. Azon gondolkodom ilyenkor, hogy ennyi személyszállító kisiparos hölgy lenne termelőeszköz nélkül, vagy csak stricit keresnek, aki kitartja őket. Nem kevesen jelölik ám ezt meg az elvárások között!

Én nem látom hozzád hasonlóan ilyen negatívan ezt a dolgot, de ha hasonlóan kellene csoportosítanom a nőket, egy kis erőlködés után menne. Az egyik csoport az, akik már bőven elérték a vágósúlyt, s nem társkeresőn, hanem vágóhídon lenne a helyük. A másik csoport az anyagi jólét reményében keres, erre fentebb utaltam is. Ők a prostituáltak. Megtalálhatóak azok is, akik a valóságtól teljesen elrugaszgodnak: ők maguk 158cm magasak, de a pasi legyen minimum 180cm, és 90kg. Ez a tömeg, magasság elvárás egy kicsit furcsa nekem. Az olvasott tömegigényeket alulról jó, ha megközelítem, pedig sajnos van rajtam némi felesleges zsír.

És persze vannak a szelíden, reálisan keresgélők, akik nem beképzeltek. Ők vannak kevesen. ;)
Előzmény: tulip25 (258)