Törölt nick Creative Commons License 2006.08.01 0 0 213

Egyébként nem minden a technikán és a felszerelésen múlik. Az alábbit pl. biztosan makro nélkül fotóztam, mégis lett olyan jó... És lehet, hogy a százszorszépeknél sem használtam, mert az tuti, hogy egyszer valahol a katicabogár és a százszorszépek között lekerült róla, csak abban nem vagyok biztos, hogy aztán nem került-e vissza.

Előzmény: erchegyia (211)