Mad árka
2006.08.01
|
|
0 0
132
|
Szia! Volna egy kérésem, ha lehet. Szeretnék Neked küldeni egy e-mailt, viszont nem publikus a címed. Az enyém igen, így ha arra elküldöd, megköszönöm. A nyári "pihenőidők" miatt lassabb minden, de igyekszem. |
Előzmény: tmárti (130)
|
|