BarG Creative Commons License 2006.07.29 0 0 10644

Hello!

 

Metabond......Az adalék egy tulajdonságáról van TAPASZTALATOM, mégpedig az olajfilm megszakadásával, a szárazonfutás kialakulásakor történtekről. Egy kollégám mellékállásban egy olyan kenéstechnikai cégnél dolgozik, akik régebben Metabondot is forgalmaztak, de már leálltak vele, mondván, hogy van modernebb csodaszer is. De az a demókészülékük megmaradt, amivel be szokták mutatni a M-ot, én meg kölcsönkértem egy kicsit kísérletezni. Nos, a M határhelyzetekben tényleg csodaszer. Ha egy icike-picike M-os olaj a kenendő felületre jut, akkor a felület már nem sérül meg, nem "sül be". Ez azonban csak egy tulajdonsága az olajnak, van még vagy tíz egyéb, amiről nem tudni semmit, amit akár durván ronthat is. Hallottam már olyat is, hogy korrozív melléktermékek keletkeznek amik rongálják a motort. Aztán ugyanezt hallottam a konkurrens csodaszerről is.

Ha a motorgyártó-olajgyártó által meghatározott kilométer után akarod kidobni a motorodat, akkor ne használj semmilyen adalékot. Minden más esetben varázsszereket használva kockázatot vállalsz, ami balul is elsülhet. Jó tanácsot aki adhatna, az mélyen hallgat róla.

Üdv: BG

Előzmény: Winstrol_ (10641)