lembi Creative Commons License 2006.07.19 0 0 477
benzinzabalo regimodi monstrumauto rajongoknak koszonhetoen nemjelennekmeg az uj hibrid autok:(nekik koszonhetoen,varhatunk meg jopar evtizedet:(
minneljobban rajonganak a regikocsikert,annal kesobbhozzak divatba az uj hibrideket...

A világ olajtermelésének 70% jelenleg a közlekedés használja fel(!), illetve a közlekedés energiaszükségletének 92% az olaj biztosítja(!)

allamnak a benzinadot minimum a duplajara kene emelnie iegyuttal igencsak letudna faragni az allamadosagbol...ha,legalabb-minimum 500-huf lenne a benzin litere (cigivel egyutt)....de igy miattuk mindenki szivna es sziv is (!)...kenyer-tej aremeles...stb:(

Hát szerintem te kezdted a hidrogén hajtást, meg a fentiek sem hawaii -ról szólnak igazán.
Én is végigolvastam, de épp az a lényeg, hogy cégautonak szánják inkább, és köztudott, hogy azok futnak a legtöbbet. És hogyha már ott áttérnek, akkor lassacskán kiépülhet több helyen is olyan kút, ahol lehet hidrogént tankolni.
De amúgy nemtommiért jó, agyből belekötni mindenbe és mindenkibe, lásd ropoli. pár hsz el lejlebb, ő se szólt semmi olyat, aztán mégiscsak sikerűlt.
Nem tudom miért jó mindíg veszekedésre vinni a hangot. :(
Előzmény: tkacsa (476)