Imimet Creative Commons License 2006.07.18 0 0 149
Azért a fórum végigolvasása után valami szöget ütött a fejembe. Megesküszöm, hogy 1996 környékén (na jó 1995 és 1998 közöt) a Szív TV és/vagy a Msat-on soban adták le a Minden lében és az Angyal sorozatokat. Na most én akkor nem vettem semmit észre, szerintem az eredeti szinkron volt, már csak azért is, mert azt mondtátok, hogy az új szinkront 99-ben vették fel. Vajh azokkkal a kópiákkal mi lett? És hogy lehet az, hogy öntjük az adóforintjaink milliárdjait az MTV-be (ami önmagában nem lenne baj, ha BBC színtű színvonalas műsorokat kapnnánk, senki nem nézne ker.tv-ket és vigyáznának a nemzeti kincsünkre, mint a halhatatlan színészek szinkronhagjaira is), és minden eltűnik vagy ellopják? Nincs meg a Flinstones, az Angyal és a Minden lében eredeti szinkronhagja, a Frédi Bénit is úgy gyűjtötték be a tv nézőktől. Még az is megfordult az agyamban, mintha szándékos szabotázsról lenne szó, vagy hihetetlen zűrzavar uralkodik arra ("nem találják", "elveszett" derül ki sorban egyre több filmről vagy szinkronról, ahogy akarják dvd-n kiadni) és egyszer valamikor hirtelen felbukkannak az eredeti szinkronhangok, ha végre rendet raknak.