Oona Creative Commons License 2006.07.14 0 0 708
szia Marianna,

(gyorsan irom, nem allitom be az ekezeteket, bocs erte!)
en nem talaltam rola semmi magyar oldalt, egy blog csak emliti, amely magyar...
en is ugy talaltam ide, hogy kerestem a racskotest (entrelac) magyarul...

en a macikat ugy horgoltam, hogy mentem a magam feje utan, az orraval volt a legnagyobb gondom, mert azon gondolkoztam, hogy oldjam meg...
A ruha az maradek fonal, azt a karokba belehorgoltam, es plussz kis ruhat horgoltam, es ugy horgoltam az egeszet a testbe....

Nos, ha bekat akarsz, mentsd le a kepet magadnak, es elegge ertheto ezeknel az amigurumi babaknal, hogy mi is tortenik.
Nekem a horgolas technikaja okozta a legnagyobb fejfajast, itt Imelda, Jolimama segitett sokat, vegulis semmi mas, mint basic horgolas amit en felhasznaltam, lehet, hogy nem is ezzel csinaljak eredetileg...


az allatkanak a kulseje, ennek a horgolasnak a visszaja!...

eloszor csinaltam a testet, kezdtem 3 szemmel, azt szaporitottam duplara a kovetkezoben, aztan szaporitottam, hogy egy szem siman, kovetkezobe meg 2 x-er, mikor elertem azt a meretet amit gondoltam, azutan fogyasztani kezdtem...
Kovetkezo volt a feje, fulei (a fulei az koralak, es duplatra visszahajtottam)
karjai, ahova a maradek fonalam belehorgoltam, ruhacska -> amit a tuniszi horgolassal kezdtem :-)
Mikor ezek megvoltak, megtomtem, es osszevarrtam, aztan jott az orra, es majd a 2 also labacskaja...

Segitek szivesen, de nem tudom hogyan tudnek, kellene latni a bekat amit szeretnel!

Udv mindenkinek!, kellemes hetveget!
(Jovoheten befogok nezni majd ide...)
Előzmény: Marianna0 (706)