tkacsa Creative Commons License 2006.07.14 0 0 456
4-6-os villamos nemcsak europa,de talan a vilag egyik legforgalmasabb es legzsufoltabb villamos jarata....nagyfoku tomegnyomor,lokdosodes mivel nem a zoldello varosligeten megy keresztul,hanem a kocsikkal zsufolt szurke-poros koruton.

Leza baratnomet,pont azert kedveltemmeg hawaii-on (annak ellenere,hogy tipukis szoke-kekszemu aki februar 14-en szuletett) mert mikor megismertem, 22-eves egyszeru autoja volt minden extranelkul....majd egyhonaputan kiderult,hogy siman rohogve lehetne neki a legujjabb meno-mano csilivili fullextra....stb talan ezert is maradtam vele felevig,ami szinte rekord nalam:)sot a mainapig emilezgetunk igy 2-ev utan is:)persze o meg ottvan,es probal csalogatni vissza... kifizetne nekem megegyszer a repulojegyet most is...igaz anno felevutan egy foldkoruli utazast akart kifizetni nekem teljes ellatassal,de nekem nemvolt pofam elfogadni,amit egy kicsit banok is,de akkosincs hozza pofam.kamuvigyor...egyebek.
meg 1-2 honaputan hasznalt biciklit vettem neki 20-dolcsiert,o"meg cserebe laptop ajandekozott nekem...stb...stb