thb Creative Commons License 2006.07.11 0 0 3632

Most vasárnap értünk haza Faliraki-ból (Soula apartman).

 

Ybcsi: nem tudom, milyen szörnyűségeket olvastál (még nem olvastam át a fórumot július 2. óta), de szerintem nem kell parázni. Nem volt semmi extra a Soula, de teljesen bevállalható. Amilyen egy apartman általában, pont olyan. Nem vártunk el semmit és nem is csalódtunk - pont olyan, mint egy apartman. Hűtő, mosogató, villanyrezsó, fürdőszoba. Két ágy, egy nagyobb szekrény, két éjjeliszekrény, tükör, kis asztal, terasz/erkély. A szoba nem nagy. Nekem az ággyal volt csak bajom, mert rugók voltak benne és zavart. Nem álltak ki belőle vagy ilyenek :-) Csak egyszerűen nem vagyok ehhez hozzászokva. Egyébként határozottan vállalható. Nem tudom, hogy a hotelek milyen felszereltségűek, de pl. a Tsampika hotel is pont úgy néz ki kívülről, mint a Soula apartman. Gondolom a szolgáltatás illetve a berendezés más (bár klíma itt a Soula-ban is van, 5 EUR/éj).

 

A Travel Service pedig teljesen oké volt, semmi probléma, kedvesek voltak, a visszafelé úton Mr. Bean -t vetítettek kb 1 órán keresztül. :-) Nem késtünk, illetve csak annyi volt, hogy Budapestről kb 20 perces késéssel indultunk. De visszafelé meg korábban tudtunk indulni kicsit. Úgyhogy teljesen megnyugodhatsz szerintem.

 

Majd később még írok egy bővebb élménybeszámolót, most sajnos nincs időm.

 

Mindenesetre nagyon jól éreztük magunkat, teljesen klassz volt. :-)

 

T.

Előzmény: Ybcsi (3622)