aaron_mark Creative Commons License 2006.07.08 0 0 143
Azt látom, hogy a tényszerű kérdésekben egyetértünk, inkább attitűd szinten vannak eltérések a gondolataink között.

Megértem és elfogadom azt az egészséges üldözési mániát, amely során felkészülsz a dolgok rendellenes működése következtében fellépő, problémát okozó helyzetekre.
Én más beállítottságú ember vagyok, alapesetben megbízom a dolgok, rendszerek és folyamatok papírforma szerinti működésében, így első blikkre elhiszem a postának, hogy a feladatkörének megfelelően jár el.

Emiatt persze nem kizárt, hogy alkalmanként kellemetlen meglepetésekben lesz részem, ám ez belefér a világnézetemmel kongruens tűréshatárba.
Szerencsére számomra nem hétköznapi jelenség a "kűzdelem a hivatalok és szolgáltatók ellen", ezért igen ritkán futok bele ilyen kellemetlen ügyekbe.

Nyilván Neked a mindenapi gyakorlat tett a tarsolyodba szép számmal emberi mulasztásokból származtatható kínos tapasztalatokat, de hát e tekintetben nem vagyunk egy súlycsoportban - én hétköznapi halandóként élem az életem. ;-)

De nehogy elmocsarasodjon a topik, hadd dobjak fel egy elsikkadt témát:
A T-csoport árai kontra Nyugat-Európa árai címmel pár játszmát játsszunk még le, ha benne vagy(tok).

Négy szegmens legyen a fókuszban:
1.) Mobilszolgáltatás árai;
2.) Vezetékes telefonszolgáltatás árai;
3.) Internet elérési szolgáltatások árai;
4.) Hosting árak.

Én a svájci árakat ismerem jól, ha van valaki más területről, örömmel venném, ha beszállna.

Tudom, hogy a távbeszélő árakat nehéz lesz összevetni, lévén ahány ország, annyiszor X díjcsomag, de hátha...

Hm? :-)
Előzmény: Törölt nick (142)