ÁdidiGaga Creative Commons License 2006.07.02 0 0 91
sziasztok!

na,örülök hogy nem inaktív a topik,rajtam nem fog múlni a véleménycsere :-)

közben siku-katalógust leltem, nem rossz,bár a pdf elég szar képminőségű:-(
a kocsik nem rosszak, a Space Shuttle pl. nagyon bejön :-)
bár nálam a festett lámpa kizáró ok, a klasszikus MB stílust szeretem,vagyis amikor a lámpasor elöl vagy hátul egy anyagból és színből van öntve.
a 2005-ös Superfast 1xűen röhej,ahogy szorgos kezek kipingálják valahol Keleten,miközben 2-3 éve festetlenül feleannyiért árulták és az sokkal jobban nézett ki. ha már 1000 ft-ot kell adni érte,inkább a siku

majorette-t ismerem, az oldalát meg is találtam,csak nem nagyon sikerült a nekem való kollekciót megtalálnom.

Denzo!

ez a welly milyen gyártmány?
és a GTV milyen léptékű/méretű...?
képed van róla?
komolyan érdekelne,ugyanis magam is Alfa tulaj vagyok de az oldalunkon nem nagyon értek szót a modellgyűjtő márkatársakkal,ők ugyanis úgy vannak,hogy "csak Alfa Romeo ,de az 1:87 - 1: 1 léptékig" :-D
én meg ugye a 7-8 centis méretben keresem ami szép,jó és érdekes,legyen az bármilyen márka.Viszont csak piszkál,hogy kellene Alfa a gyűjteményembe!
(MB-nél ugye '70 körül Carabo prototípus, '90 körül 155 DTM meg asszem 2000 felé az RZ,azt csók! :-(
Bár félő,hogy nálunk a Welly sem lesz kapható

nálam meg egész érdekes motiváció volt: ha kifizettek egy munkát (vagy ha nem )
egyből zabálni mentem , 2 sajtburger/1 girosz/1 tábla csoki+kiegészítő édességek,stb., kezdtem komolyan rászokni a témára.
na erre mondtam,hogy ha inkább ezek árából 1-1 MB vagy HW verdával meglepem magam,az kevésbé hizlal! :-)

legutóbbi szerzemény a Tescoból, korábban rohadtul nem tetszett ez a 2004-es "poén" alszéria, de mostmár nem hagyhattam ott! :-)