Törölt nick Creative Commons License 2006.06.29 0 0 120

Nem tudom, hogy utánanézhet-e biztosító, szerintem semmilyen (jogos) érdeke nem fűződik hozzá, adásvétel és kész: hogy átírta-e a vevő az nem a te felelősséged. Elviekben neked is be kell jelentei, ha jól emlékszem már így fiogalmaz a jogszabáj: bejelenti, de nem kötelező jeleggel mondja, csak tény szót használ: bejelenti. Na ha ez elmarad, hát elmarad. Kötelezni átírásra már nem lehet, hiszen annak egy kelléke hiányzik: a műszaki érvényesség. Az elmulasztás elviekben bírságolható, de nem hiszem, hogy ezzel fognak bajlódni, hiszen már kivonni sem kell a forgalomból, hiszen lejárt a műszaki. (ugyanis vannak esetek, amikor azzak büntetnek, hogy kivonják a forgalomból: pl. súlyadó meg nem fizetése). Ugyebár arról se feledkezzünk meg, de ha olyat küldenek azt sem fizetném be, kivéve, ha bekakarják hajtani. Önkormányzata válogatja, a forgalomból kivonás a gyakori

Ha okfejtésem helyes, akkor én meglépném, hiszen a B8-at újra elérni nagy idő és soha nem lesz már ugyan az a B8, mert éveig magasabb díjat fizetsz.

Előzmény: Bojóboj (119)