bézés Creative Commons License 2006.06.28 0 0 430
Kedves RhB! Nagyon köszönöm aválaszaidat, sikerült felvilágosítást kapnom a kérdéseimre.
Sajnos KATO-katalógusom nincs,de a dobozra ez van felírva:37-6381 BN Executíve kettőskereszt 9580.Afertőződésről csak annyit,hogy gondolkodom eladjam-e az Európai Flottámat és vegyek Amcsi gépeket ,kocsikat?Szerintem az abaj,hogy nehéz Amerikai terepasztalt építeni kis helyen. Nekem 2x3m-es helyem van. A hosszú vonatokat nem lehet rendesen lemodellezni,vagy nem furcsa 2-3 gép és 10 kocsi?Egy filmen láttam ,s kanyarokkal és tükörrel oldották meg,jól sikerült.Ezért vagyok dilemmában.Jól mutatnának ilyen modulok,terepasztalok egy kiállításon.Én ezt a gépet az e-bay-ről rendeltem,tudsz más forrást is?A modellel meg vagyok nagyon elégedve.bár a jobb oldali korlátot hullámosan sikerült felraknom-le lehet mégegyszer venni?A kadee kuplung helyére pikót tettem,rövidítve és Európai kocsikat huzatok vele-Zorwick-szerint ejnye,de a Horvátoknál,Szlovéneknél is van ilyen.Remélem azért sikerül beszerezni néhány kocsit,de úgy látom elég drágák.
Még a vonatnemeknél arra gandoltam,hogy személyvonatot vittek-e?Van-e vonatfütési lehetőség,vagy a kocsik egyéni fűtésűek?
Bocs most tovább nem fárasztalak kérdéseimmel,köszönök mindent:Csaba
Előzmény: RhB (429)