ZsuR Creative Commons License 2006.06.27 0 0 154
Sajonos nem tudtam megnezni a videot - de nagyon koszonom - azt hiszem az a modszert amit tanultam, mert en is Wilton-nal voltam a tanfolyamon.
Jo a masodik link is nagyon en le is toltottem oket - szeretnek vegigmenni rajtuk kesobb reszletesen.

Koszonom a dicseretet, nekem is tetszenek - foleg a ketszinu rozsa, ami nem teljesen akarattal volt, inkabb csak "lassuk mi lesz belole". A rozsaszint es feheret terveztem, es nem volt lehetosegem kimosni a zsakot - az eldobhato muanyagot meg nem kedvelem, szoval kikapartam a rozsaszin kremet - persze nem jott mind ki, igy lett szinatmenetes.
Most meg az foglalkoztat, hogyan lehet ezt allandositani :)) azt hiszem a hetvegen kiprobalom, van ra otletem! No meg a kosar mintat az oldalra. . .

A konyv megvan nekem is - innen indult az egesz. Ebbol csinaltam a leveleket a szulinapi turotortara, de hianyzott a gyakorlati tanacs, amit a tanfolyamon kaptam. Magamtol is rajottem volna elobb utobb, nem egy agysebeszet - de igy konnyebb.

A reszletes, lepesenkenti leiras ott van, nem tudok jobbat, talan csak azt mondanam, ami nem latszik: hogy a kis zsirpapir ala egy pici kremet kell tenni, akkor nem csuszik le rola :))

Nekem az a kezdeti kup okozott eleg sok gondot, mindig dolt egy oldalra - igaz ettol a rozsa is, ami meg tetszett.
Amit meg en maskepp csinaltam, nem kovettem az "elso sor 3 szirom, masodik 5, harmadik 7", hanem 10 szirmot tettem csigavonalban (neha 11).
Előzmény: Gladiolusz (153)