alomhajos Creative Commons License 2006.06.17 0 0 1015

Ne röhögj, de én is álmodtam most valami marhaságot. :o)

Burt Reynoldssal nyomozók voltunk, és ő mint idősebb vezette az akciót, egy kábítószer-banda után szimatoltunk. Egy nagyobb fás területen álltunk meg a kocsival és elindultunk egy fehér színűre meszelt faházhoz, aminek résnyire nyitva volt az ajtaja. Ahogy belestem, láttam, egy-két gyanús fickót, de Burt valamilyen zajt csapott és az alakok elindultak az ajtó felé. Erre intettem Burtnek, hogy rejtőzzön el, én meg hirtelen bezártam az ajtót kívülről és gyorsan eliszkoltam a kocsi felé. Tudtam, hogy rögtön az út felé fognak jönni, ezért amilyen gyorsan lehetett, beindítottam a kocsit és gázt adtam. Vezetés közben jöttem rá, hogy alszom és csukva a szemem, de tudtam, hogy vissza kell menjek Burt-ért. Ezért csukott szemmel, emlékezetből számolgattam, hogy mekkora utat tettem meg, majd hirtelen jobbra kaptam a kormányt, mert tudtam, hogy kb ezen a részen van egy út széli terület, egy mély vízmosás mellett, ahol több kocsi is parkol. Ahogy leállítottam a kocsit, sikerült kinyitnom a szemem, és akkor láttam, hogy pontosan a vízmosás szélén álltam meg. Közben hátulról dudálást is hallottam és amint megfordultam, láttam, hogy egy hatalmas limuzin is épp oda akart parkolni, csak én egy hajszállal megelőztem. Egy elhízott, idős nő vezette és mérgesen hadonászott. Én rámosolygtam s hagytam hadonászni, majd elindultam Burt-ért. Na itt felébredtem.

 

Höhöö, hoghy lehet ilyen marhát álmodni. :o))

áh.

Előzmény: Törölt nick (1014)